Thread: conflux problem z polaczeniem | Forums

conflux problem z polaczeniem

witam serdecznie ,
    mam pewien problem .. kupilem zaraz po premierze gre heroes 6.pudelko ladnie zapakowane plyta w srodku oraz kod do gry . od tamtej pory gralem w gre kilka razy ale za kazdym razem nigdy nie udalo mi sie polaczyc z conflux .. za kazdym razem mam komunikat "laczenie z usluga conflux " niestety nic dalej nie rusza .. w gre moge grac w trybie offline ..ale malo mnie to interesuje .. dzisiaj naszlo mnie zeby sprawdzic czy moze problem sie sam rozwiazal niestety nie .. nadal jest to samo ...gre probowalem odpalic na kilku innych roznych komputerach oraz z innymi polaczeniami sieciowymi ... za kazdym razem proba polaczenia konczyla sie niepowodzeniem .. chcial bym jeszcze dodac ze w pewnym momencie pomyslalem ze jest cos nie tak z kodem gry wiec kupilem nowy "complete edition" i nadal jest ten sam blad ... czy ktos potrafi mi z tym pomoc ? w razie czego podaje maila : m********@gmail.com ..
    najgorsze jest to ze nigdzie nie moge znalezc wsparcia co do tego problemu a szukalem wielu rozwiazan u roznych zrodel .. z gory dziekuje za pomoc

z pozdrowieniami Qras91

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć qras91, witaj na forum!

Przykro mi, że doświadczasz takiego problemu. Jeśli nie kontaktowałeś się jeszcze w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym, gorąco do tego zachęcam, możesz otworzyć zgłoszenie na stronie wsparcia bądź zadzwonić pod numer 22 306 00 63.

Zuzu

Witam,

mam ten sam problem. Jakieś rozwiązanie?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    @maxin66, jeśli chodzi o problemy z połączeniem w grze Heroes of Might and Magic VI, polecam zapoznać się z tym artykułem.

Tags for this Thread