Tak próbowałem i nie pomogło

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    W takim razie, tak jak powyżej polecam kontakt ze wsparciem technicznym. Jest on możliwy na tej stronie, można też zatelefonować pod: 22 306 00 63.

Zuzu

odpowiedz na pytanie użytkownika Bezbuz

Czy udało sie naprawic w jakis sposob problem kolegi bezbuz? mam dokladnie ten sam problem. dzieki z gory za odpowiedz

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć wojmar91, miło Cię widzieć na forum!
    Spróbuj proszę uruchomić grę jako administrator.

Zuzu

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Spróbuj proszę uruchomić grę jako administrator.

Zuzu
    uruchomienie gry jako Administrator pomogło rozwiązać problem "usługa jest w tym momencie niedostępna"

Witam

Mam problem z Settlers 7 na Windows 10, gdy włączam grę to gra nie łączu się online

Przepraszam że wcinam się w wasze rozmowy ale też mam Problem z Settlers 7,spełniam swoje młodzieńcze marzenia i w końcu na starość dorobiłem się konkretego jak dla mnie lapka i....i właśnie nawet nie potrafię zmienić grafiki w Settlers 7 na UHD ,robiłem co się dało oficjalnie ale za każdym razem staruje na jakiejś 1070x na jakieś tam grosze.....czy jest szansa żeby ktoś mi Pomógł ???? Proszę.....

Mam podobny problem co kolega powyżej. Komputer nie ma nawet miesiąca, więc to nie w komputerze, czy oprogramowaniu tkwi problem. Nie mogę zmienić rozdzielczości. Tzn, raz mi się udało - z 1024x768 na 800x600. Stąd już nie ma bata wyjść w żaden sposób. Problem jest bardzo uporczywy, gdyż ekran w monitorze 15 cali, oczy bolą od patrzenia na to, a kursor jest z lekka przesunięty w lewo. Istnieje w ogóle ktoś, kto się spotkał z czymś takim i zna rozwiązanie problemu?