Thread: Wy chyba macie graczy za idotów!!!??? | Forums

Wy chyba macie graczy za idotów!!!???

Dosłownie macie graczy za idiotów i nie szanujecie ich pieniędzy wydanych na grę, już nie wspominając o osobach które zakupiły season passa.
    Pieniądze wydane w błoto i nie tylko na grę ale też na terapie urazu psychicznego jaki powoduje ta gra przez te błędy.
    Operacja health- nie mogliście od razu powiedzieć, że po prostu wam się nie chce robić nowych map i operatorów albo nie umiecie i tak patrząc na tych nowych to po prostu science fiction pełną gębą.
    Szczerze mówiąc nie mam zamiaru pisać o tych wszystkich błędach bo szkoda mojego czasu i tak nikt nic z tym nie zrobi bo wszyscy w ubi mają to gdzieś, ważne że hajs się zgadza.
    A tu 2 próbki waszej nowej aktualizacji https://www.youtube.com/watch?v=6YmR...ature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=tscv...ature=youtu.be
    Ja wam się proponuje poddać bo jak niebawem wypuszczą ReadyOrNot to wasze serwery będą świecić pustkami.

hahahaha, zjawiskowa sytuacja. Ale wiesz, cropky ... pewnie mu robią pod górkę także w grze

PS. Szefowo L. Czy jest przewidziana jakaś amnestia dla zbanowanych? Nie wiem, może ułaskawienie przez prezydenta? Popatrz to już kolejny błąd, który jest zgłaszany przez cropky (chodzi mi o film), a wy go zbanowaliście.
     1 people found this helpful

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam!

Bardzo dziękuje za podzielenie się opinią Również dziękuję za zgłoszenie błędów dołączając filmiki! Przekażę do osób odpowiedzialnych za grę.

Spin-iX doceniam jak bardzo się starasz pomóc koledze (?) :P

No niestety - Cropkiemu nerwy puszczały, ale naprawdę wyłapywał błędy, nagrywał, opisywał... Robił to bo chciał, by ta gra wreszcie działała jak powinna. Dostał bana na forum, bo podejście Zuzu było jakie było. W ogóle mam pytanie - skoro za używanie haxów jest zablokowane konto na 14 dni (tak wynika z wypowiedzi forumowicza który to wypróbował na potrzeby testów), to jaka kara jest przewidziana za np wulgaryzmy w grze ? Inna rzecz, że kara za używanie haxów jest po prostu śmieszna.. Powinien być założony ban wieczysty przypisany do sprzętu i tyle. Metoda twardej reki przyniosłaby w pierwszym okresie straty, a ogólnym rozrachunku zysk w postaci wiernego grona ludzi, którzy mogą uczciwie rywalizować.
    Niestety to wszystko i wiele więcej było już pisane do Zuzu - co zaowocowało tym, że ja i kilku znajomych zrobiliśmy sobie półroczną przerwę, a Cropky został, pisał, nagrywał, wkurzał się i wreszcie nie wytrzymując tego - załapał bana. Brawo Wy ;P
    Niniejszym postem przyłączam się do prośby kolegi Spin-iX

Dokładnie, śmiem twierdzić, że za tymi haxami to chyba ubi stoi bo przecież jaki to zysk im przynosi. Raz na jakiś czas zbanują kogoś na parę dni !!!za haxy w dodatku!!! a tego co sobie przeklina na perm bana najlepiej -_- . Raz na jakiś czas pokażą podczas gry, że kogoś battle eya zbanował tak dla samego pokazania, że niby działa.

Pisałem ostatnio o tym przypadku, wcześniej działo się to u cropkyego a teraz ja mam ten problem, że raz dołączę razem z oddziałem do meczu a czasem że opuszczam nagle oddział zanim mecz się rozpocznie, może mi ktoś powiedzieć co mam niby zrobić bo internet to ja mam sprawny, zaczęło się dziać tak dzisiaj, akurat jak będę miał wolne od pracy to nie mogę grać, dzięki ubi -_-