Balans matchmakingu

Przed chwilą zagrałem potyczkę, w której jedyne co mogłem zrobić, to stać w miejscu i modlić się o szybki koniec. Matchmaking w ogóle nie jest zbalansowany i zupełnie nieprzyjazny dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę. Trafiałem na graczy o podobnym poziomie podczas darmowego weekendu, później jedna osoba z drużyny przeciwnej miała poziom większy niż wszystkie z naszej drużyny razem wzięte. xD

Jak ktoś ma zaznajomić się z grą i postacią, skoro leży na ziemi bez głowy? Co sądzicie?

no coż w aktualnej sytuacji czyli po patchu usuwającym duże różnice w statystykach
    właśnie jako powód w tym patchu podano że ma to wyrównać szanse nowych graczy
    więc jesteś w dupie niestety ale ubisoft nie popatrzy na to z logicznej strony
    ubi ma własne standardy robienia gier więc raczej uwagi graczy nic nie pomogą pisze do nich od 2 miesięcy żadna z moich uwag nawet nie została przemyślana

twój problem jest jak najbardziej prawdziwy i jestem pewien że każdy się zgodzi jednak na polskim forum nie wiele osób wgl jest więc napisz o tym na angielskim bądź niemieckim albo nawet francuzkim forum najlepiej pisać na wszystkich im więcej osób się zgodzi pod jednym postem tym większe prawdopodobieństwo że uda sie coś zmienić