Błąd z dominacją...

Nie mogę grać w dominację kod błędu (00040000001)

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Przydałoby się rozwiązać ten problem szybciej niż w ciągu kilku dni roboczych, bo występuje od jakiegoś czasu i jest uciążliwy.

Spoiler:  Show

Double post.

Ticket poszedł już dawno temu i wciąż nic się nie zmieniło, błąd dalej występuje. Jakiekolwiek kroki zostały podjęte?

Witam!

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nie mam dostępu do ticketw (tylko obsługa techniczna ma).
    Możesz podać mi numer i postaram się zapytać

05073935

Zgłoszenie zostało zamknięte, nie dostałem żadnego powiadomienia i informacji o tym, że zostały podjęte jakiekolwiek prace nad moim problemem. O ile zostały podjęte, bo dalej występuje, tak samo jak wiele innych. Więcej czasu spędzam czekając na mecze niż grając, nie mogę grać ze znajomymi ponieważ NAT jest cały czas czerwony - a nie powinien, nie mam problemw z połączeniem internetowym. Z For Honor będzie tak samo jak z The Division, jakiś pracownik Ubisoftu stwierdzi, że gra jest niegrywalna i po paru miesiącach dostaniemy patch rozwiązujący problemy?

Niestety nie wiem jak to będzie wyglądać... Za te dwie gry nie odpowiadają te same osoby.

Dostałam info, że otrzymałeś odpowiedź ze skerowaniem do FAQ, ktre powinno pomc w twoim problemie Jakoś ok. 21 sierpnia

A ja skierowałem się do supportu po tym jak FAQ mi nie pomogło. xD

No nic, mogę mieć tylko nadzieję, że będzie lepiej.