Heroes V - Podstawka na płycie oraz trzy klucze (podtaqawka i dodatki)... co dalej?

Witam,
    Niedawno kupiłem pudełkowe "Heroes of Might and Magic V" oryginał ze wszystkimi dodatkami tzn. "Kuźnia przeznaczenia" i "Dzikie hordy". I teraz problem się poajwił: mam jedną płytkę na której jest tylko dodatek oraz plakat/kartkę z trzema kodami: Do 1) "Heroes V" 2)"Heroes V:Kuźnia przeznaczenia" 3) "Heroes V: Dzikie Hordy" i po zainstalowaniu mam tylko podstawkę a gdzie mam dodatki? No i gdzie do mam wpisać te kody aby uaktywnić (co w ogóle mam z nimi zrobić) dodatki wymienione w punkcie od 1 do 3 powyżej? proszę o pomoc bo póki co mogę zagrać w podstawkę Heroes V wersja 1.0, a chciałbym wiedzieć jak użyć tych wspomnianych kodów aby móc się nacieszyć również dodatkami. Proszę o pomoc jestem laikiem w tej sprawie.

P.S. Próbowałem uaktywnić klucze na Uplay-u ale bezskutecznie.

Mam ten sam problem. Kupiłem HoMM 5 z serii Ubisoft Exclusive i autorun płyty pokazuje dostępną jedynie podstawową wersję gry. Nigdzie nie mogę znaleźć w jaki sposób można zainstalować dwa pozostałe dodatki. Klucze są na kartce w pudełku ale nie ma nawet gdzie ich wykorzystać. Kupiłem grę z nadzieją, że będę mógł normalnie wrócić do 5 części i dodatków ponieważ kupienie ich oddzielnie jest praktycznie niemożliwe w sklepach. Swoją drogą zauważyłem że na płycie paczka plików pod tytułem data1.cab jest uszkodzona lub niepełna i nawet nie da się przejrzeć jej zawartości. Liczę również na jakąś pomoc z tą sprawą jako, że zapłaciłem a z produktu mogę jedynie korzystać w 1/3 zawartości.

[I]Mam ten sam problem.
    Niedawno kupiłem pudełkowe "Heroes of Might and Magic V" oryginał ze wszystkimi dodatkami tzn. "Kuźnia przeznaczenia" i "Dzikie hordy". I teraz problem się poajwił: mam jedną płytkę na której jest tylko dodatek oraz plakat/kartkę z trzema kodami: Do 1) "Heroes V" 2)"Heroes V:Kuźnia przeznaczenia" 3) "Heroes V: Dzikie Hordy" i po zainstalowaniu mam tylko podstawkę a gdzie mam dodatki? No i gdzie do mam wpisać te kody aby uaktywnić (co w ogóle mam z nimi zrobić) dodatki wymienione w punkcie od 1 do 3 powyżej? proszę o pomoc bo póki co mogę zagrać w podstawkę Heroes V wersja 1.0, a chciałbym wiedzieć jak użyć tych wspomnianych kodów aby móc się nacieszyć również dodatkami. Proszę o pomoc jestem laikiem w tej sprawie

Czy mógłby ktoś pomóc z tym problemem

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.