PDA

View Full Version : Nie działa mi farcry4

bladekzn
03-04-2017, 03:37 PM
Witam kupiłem gre farcry 4 w empiku all dobrze sie instalowało gra sie odpala ale jest taki problem ze gdy pisze press any key to nie moge nic kliknac jak minimalizuje gre to pozniej gdy w nia wchodzie wchodzi do menu ale nie moge wybrac kampani ani nic i tak jest ciogle raz pomoglo usuniecie pliku gamerprofile.xml ale nie na dlugo wyloczylem gre i juz nie dawal nic prosze o pomocc Z góry bardzo dziekuje

RSDM01
03-27-2017, 08:03 PM
Podpinam się pod to, mam dokładnie tak samo, kiedyś gra mi działała ale nie miałem wtedy ochoty w nią grać teraz gdy chcę do niej wrócić nie działa ani klawiatura ani myszka. Jedynie za pomocą kontrolera od Xbox mogę przejść dalej ale w grze nadal jest to samo a nie chce na PC grać na padzie i to jeszcze w tego typu grę. 3x przeinstalowywałem grę sprawdzałem spójność plików nawet odinstalowałem kontroler bo zwykłe odłączenie adaptera nic nie dawało i ciągle to samo. Mam nadzieję że ktoś odpisze bo widzę że koledze który napisał już 3 tygodnie temu nikt nie był łaskawy pomóc.

UBI-Zuzu
03-30-2017, 04:40 PM
Cześć Wam,

przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. W sprawie tego błędu polecam skontaktować się z naszym wsparciem technicznym na tej stronie (https://support.ubi.com/pl-PL) bądź pod numerem telefonu: 22 306 00 63.