za mną 137 godzin 30 minut gry SOLO w Wildlandsy i jakbym miał zadać jedno pytanie to oczywiście zapytałbym o najbardziej frustrującą mnie rzecz w grze. jako że gram sam sobie tak dla spokojnej rozgrywki gram na najniższym poziomie , dlaczego o tym piszę ? otż myślałem że od poziomu będzie zależało jak bardzo skoordynowani będą wrogowie ale tak nie jest , wystarczy że zostałeś nie wykryty ale szukają Cię przykładowo nie trafiłeś i wiedzą że ktoś do nich strzela wiecie co się wtedy dzieje ? cały obz leci wprost na Ciebie z dokładnością do 10 metrw mało tego jestem na obszarze 5 gwiazdkowym i w trybie 5 sekundowym przyjeżdżają posiłki przykładowo 3 samochody i ja się pytam to jest realne ? > ani nie mogę naprawić błędu > ani jakoś się ukryć > ani sensu nie ma też walka bo wtedy tylu ich jest że musisz albo nie wiem uciekać helikopterem no chyba że nic nie masz w pobliżu to gorzej albo dosłownie dać się zabić..... DO SEDNA nie może Ubisoft zrobić coś takiego że wrogowie nas szukają ale nie wiem jak to nawet opisać w realny sposb nie że oni dzięki magicznej kuli wiedzą gdzie jesteśmy . niech ich sposb szukania nas da nam szansę się schować przeczekać i zaatakować jeszcze raz.

Czy można dodać strzelanie z pistoletu podczas pływania, nie raz trzeba było wyjść na jakiś brzeg rzeki żeby zdjąć wroga, bo z wody nie można było.
    Brakuje możliwości wybicia szyby w budynkach "walką wręcz" klawisz F. Gdy się chce wejść/wyjść z budynku przez okro to trzeba bronią rozbić szybę, bo walką wręcz się nie da.
    Brakuje ikonek odpowiadającym pojazdom w "zrzut pojazdu" w podstawowej wersji (motocykl, minibus) i w dlc, na radarze brakuje ikonek np: traktor, koparka... są ale jako ciężarwki.
    Poprawcie zrzuty pojazdw, np: motocykl wcale się nie pojawia po wezwaniu, czasem też się nie pojawia pojazd pancerny, a jeśli już to kilkaset metrw dalej... najczęściej tak jest z helikopterem, w dlc nr bardzo fajnie działa ta opcja.
    W ekstremalnym poziomie trudności dajcie możliwość włączenia chmurek wykrycia.

DLC Narco Road
    Dlaczego musimy tworzyć nową postać w tym dodatku zamiast korzystać z tej co mieliśmy?
    A tak z innej beczki... Sterowanie helikopterem i samolotem jest beznadziejne w tym dodatku. Latając helikopterem miałem wrażenie jak by były włączone jakieś asysty latania (lekkie wznoszenia, opadania i skręty), a samolotem to już kompletnie nie da się latać, można nim startować i lądować w pionie, leci zamiast prosto to po skosie (szczeglnie to widać gdy się puści klawisz od przepustnicy - shift - i się szybuje albo podczas lądowania), lekki skręt to prawie jak gwałtowny, podczas startu można od razu zrobić nawrt o 180 stopni. Najlepiej byłoby gdyby sterowanie tymi pojazdami latającymi było takie same jak z podstawki, bo jest naprawdę dobre, a w dodatku Narco Road jest niedopracowane.
    Brakuje ikonek odpowiadającym pojazdom w "zrzut pojazdu" w podstawowej wersji (motocykl, minibus) i w DLC, na radarze brakuje ikonek np: traktor, koparka... są ale jako ciężarwki.

UBI to w ogle czyta?

Tags for this Thread